Betsix Yeni Adresi betsix34.com

betsix adresi

Ülkemizde adından söz ettirmeye başlayan canlı bahis sitelerinden olan Betsix giriş adresini betsix34.com olarak değiştirmiştir. Sitemizde bulunan butona tıklayarak güncel adrese ulaşabilirsiniz ayrıca sitemizde firmayla ilgili tüm bilgilere ayrıntılı bir şekilde erişebilirsiniz. Tüm incelemelerimiz objektif bir şekilde gerçekleştirilmiştir sadece firmayı övmek için hazırlanmamıştır arkadaşlar.

Betsix Free Spin Bonusları

Bonus sadece, “Wild Wild West: The Great Train Heist” oyununa giriş yaptığınızda oyun hesabınızda görünecektir. Kazanılabilecek en yüksek free spin miktarı 20 adettir. Free spinlerden elde edilen kazanç, bonus kazancı olarak hesabınıza eklenecek ve 3 gün geçerli olacaktır. Bu kazancı yalnızca Netent oyunlarından birine girdiğinizde görebilecek ve kullanabileceksiniz.

Bu bonustan en fazla 200 TL kazanç elde edebilirsiniz. 200 TL üzerinde kazanılan tutarlar oyuncu hesabından silinecektir. Kazanılan bonus 50 katı çevrilmelidir. Bonus çevrimi tamamlandığında, oyunların sonunda kalan tutar, oyuncunun hesabından çekilebilir olarak gözükecektir. Sadece bu bonusa özel olarak bonusun kötüye kullanılmasını engellemek amacıyla Betsix kullanıcılardan belge (kimlik, adres belgesi vs.) isteme hakkına sahiptir.

Sizde hemen websitemiz üzerinden firmanın güncel adresine tıklayarak kayıt olun bu ve bunun gibi birçok avantajlı bonusu kaçırmayın arkadaşlar. Herkese bol şans ve kazançlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir